R_KEEPER

Сучасні Ресторанні Технології

Система автоматизації r_keeper – це гнучке та масштабоване рішення, яке дозволяє задовольнити потреби ресторану будь-якого формату, від невеликого кафе до великої мережі. Важливою особливістю системи є її модульність, що дозволяє пропонувати кожному замовнику індивідуальне рішення, відповідне потребам і стратегії розвитку його бізнесу. Замовник набуває тільки необхідний йому функціонал, не переплачуючи за зайве.

RKeeper - Ркипер

Надійність та Контроль

Це дуже надійний та потужний інструмент обліку та контролю продажів, виробництва, персоналу, що дозволяє оптимально розподіляти ресурси, мінімізувати витрати, підвищувати рівень сервісу, організовувати програми лояльності для гостей та контролювати їх ефективність.

Повна Автоматизація Ресторану

Повна автоматизація підприємства забезпечується в r_kеереr двома програмними рівнями: касовим та менеджерським. Касовий (оперативний) рівень забезпечує автоматизацію процесу продажів і формування бази даних продажів. Менеджерський рівень (офіс ресторану) відповідає за формування довідників, розподіл прав доступу, різноманітні налаштування касового рівня, встановлення параметрів та налаштувань звітів, розробку та впровадження маркетингових програм, забезпечення необхідної взаємодії з іншими системами, що відповідають за облік та рух товарів, облік робочого часу персоналу та інші напрямки діяльності ресторану.

Якість

Система забезпечує рестораторів найсучаснішими технологіями, що дозволяють підвищувати швидкість та якість обслуговування, збільшувати продажі, залучати нових гостей.

RKeeper - Ркипер

Сучасні Ресторанні Технології

Передові технології системи r_keeper дозволяють рестораторам підвищувати ефективність роботи персоналу, скорочувати час обслуговування:

Нові технології затребувані не тільки в залі ресторану, але і на кухні. Один з останніх трендів – активна заміна сервіс-друку моніторами для візуалізації замовлень і контролю їх виконання.

KDS - Система КДС
SelfService - Киоск Самообслуживания