Кіоск Самообслуговування

Вирішуємо Проблему Черг

Кіоск самообслуговування – сучасне інтерактивне рішення, що дозволяє гостям самостійно вибирати страви з меню на окремому терміналі з можливістю оплатити своєї банківською картою або розрахуватися готівкою у касира

SelfService-Kiosk - Киоск Самообслуживания

Ефективний Сервіс

Кіоски самообслуговування є ефективним сервісом що міцно увійшли в сучасне життя в самих різних сферах. На ресторанному ринку це поки що новинка, але в майбутньому кіоски можуть практично повністю замінити касирів та істотно скоротити витрати на персонал і касове обладнання.

В ресторанах быстрого питания, особенно на фудкортах, киоск самообслуживания поможет эффективно решить проблему очередей в часы пик и обеспечить высокую пропускную способность заведения.

Простота та Зручність

Електронне меню кіоску просто та зручно для використання. Гостю доступна повна і завжди актуальна інформація про страви, включаючи зрозумілу структуру меню, чудові фотографії та докладні описи. Меню кіоску може бути представлено на декількох мовах, кнопка вибору мови присутня на кожному екрані. Програма підтримує використання модифікаторів, вони можуть бути як обов’язковими для вибору, так і необов’язковими.

Самостійний вибір страв на терміналі більш комфортний для гостя що стимулює замовляти більше. Завдяки цьому використання кіоску самообслуговування дозволяє збільшити середній чек в ресторані.

У режимі очікування на екрані кіоску може відображатися рекламна інформація, як статичні зображення, так і динамічні ролики.

Електронна Черга (QMS)

Рішення працює в інтеграції з технологією Електронна черга. Після оплати замовлення гостем на терміналі самообслуговування, замовлення відразу надходить на виробництво. Готове замовлення гість отримує в зоні видачі.

QMS - Электронная Очередь

Переваги r_keeper KioskPro

  • Сучасно. Інтерактивно
  • Вирішує проблему черг
  • Простота та зручність у використанні
  • Зрозуміла структура меню
  • Багатомовність
  • Збільшення середнього чека в ресторані
SelfService-Kiosk - Киоск Самообслуживания

Mobile Waiter